شرکت «اسرار پویای شرق» از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را با هدف ارتقاء کیفی و تأمین مصالح مدرن صنعت ساختمان و تحقق سیاست‌های بهینه‌سازی مصرف سوخت کشور، همچنین افزایش سطح رفاه جامعه و کاهش هزینه خانوار آغاز نموده است. این شرکت معتقد است، با برآورده نمودن خواسته‌های مشتری و توجه به خواسته‌های نهان، می‌توان به کیفیتی پایدار دست پیدا نمود و آن میسر نخواهد شد مگر با نگرش و تفکر سیستمی همراه با ایجاد فضایی پویا و خلاق با محوریت کرامت انسانی.
ارزش‌های ما کار تیمی، تحویل به‌موقع، کیفیت تضمین‌شده، قیمت مناسب، به‌روز بودن در حیطه مسئولیت و حفظ ارزش‌های انسانی است.
این شرکت با در اختیار داشتن تکنولوژی روز دنیا و تلاش در کسب دانش شغلی، با این آرمان که خواهد توانست عنوان بهترین تولیدکننده درب و پنجره upvc کشور را به خود اختصاص دهد فعالیت خود را آغاز نمود و با هدف تضمین کیفیت پایدار خدمات خود، استقرار نظام استانداردهای: ۹۰۰۱:۲۰۰۸ ISO، ISO 10002:2004 را به‌عنوان نظامی کارا و اثربخش در راستای رضایت مشتریان انتخاب و بدان پایبند است و شعار «کیفیت حق شماست». (Quality is your right) را برگزیده و در این مسیر اهداف ذیل را همراه با اندازه‌گیری و بهبود مستمر جزء لاینفک این سیستم می‌داند:
• کسب رضایت مشتریان در سه عامل کیفیت، زمان و قیمت؛
• ارتقاء سطح کیفیت محصولات از طریق آموزش و استقرار نظام انگیزشی مناسب در کلیه سطوح سازمانی؛
• حفظ سلامتی و نشاط کاری پرسنل با رعایت اصول ایمنی و بهداشت شغلی؛
• رعایت تمامی قوانین و مقررات زیست‌محیطی و پیشگیری از آلودگی محیط‌زیست
• کاهش مصرف معقولانه منابع انرژی
این شرکت با اعتقاد به اینکه طراحی، استقرار، اجرا، نگهداری و بهبود مستمر نظام مدیریت کیفیت مسئولیتی است که بر عهده تک‌تک کارکنان در هر رده سازمانی است، لذا همواره مدیریت عامل به‌عنوان بالاترین مقام اجرایی سازمان، پایبندی خود را به این نظام اعلام می‌دارد که در همین راستا فردی را با مسئولیت‌های معین و اختیارات لازم به‌عنوان نماینده خود به‌منظور حصول اطمینان از برپایی، اجرا، حفظ و بهبود سیستم تعیین می‌نماید.