وَ أَنْ لَیْسَ لِلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری.۝
و اینکه برای انسان بهره‌ای جز سعی و کوشش او نیست؛ و اینکه تلاش او به‌زودی دیده می‌شود.

خداوند بزرگ را شاکریم که پس از گذشت قریب به ربع قرن از تأسیس و فعالیت شرکت «اسرار پویای شرق»، با سخت‌کوشی و تلاش‌های مستمر توانسته‌ایم سهم گسترده و مؤثری که برگرفته از اهداف عالی سازمان (بهینه‌سازی مصرف سوخت و ذخیره انرژی) بوده را در تعداد زیادی از پروژه‌های مهم و زیرساختی ایران عزیزمان داشته باشیم. باور داشتن به خلاقیت و توانمندی متخصصان و کارشناسان بومی و بهره‌گیری حداکثری از منابع داخلی، در کنار استفاده از تکنولوژی نوین و دانش روز دنیا، سهم ما را در سازندگی و بالندگی میهن اسلامی قابل‌اعتنا نموده است. تعهد ما به ارزش‌هایی بنیادین همچون کیفیت، ایمنی و محیط‌زیست که زیربنای همه فعالیت‌های ما در این سال‌ها بوده، موجبات رشد و اعتلای شرکت و اجرای موفق بسیاری از پروژه‌های عمرانی در داخل و خارج از کشور را فراهم نموده است.

ما با اتکا به کارگروهی که با دلسوزی، صمیمیت، انگیزه، عشق و صداقت همراه گردیده، توانسته‌ایم اعتماد کارفرمایان، مشاوران و شرکایمان را به خود جلب نموده و توجه آگاهانه مدیریت و کارکنان شرکت را به توسعه پایدار و تعالی سازمانی معطوف کنیم تا همچنان استوار، پرانگیزه، مطمئن و سنجیده، در مسیر اجرای تعهدات شرکت، با کیفیت مطلوب و هزینه معقول در زمان مناسب گام برداریم. بدون تردید دستیابی به چنین دستاوردهای ارزشمندی مرهون کار منسجم و تلاش و زحمات سهامداران، مدیران و عزیزانی است که در طول این سالیان، با دانش، تجربه و تعهد خود، در فضای پر از چالش‌های گوناگون، در مسیر تعالی و پیشرفت و تحقق اهداف استراتژیک شرکت گام برداشته‌اند. ما همگی با اتکال به خداوند بزرگ، همچون گذشته به تلاش‌هایمان برای خدمت به کشور و هم‌وطنان عزیزمان ادامه می‌دهیم و اعتقاد داریم که کمک به اقتصاد رو به رشد و مقاومتی کشور و اجرای پروژه‌های زیرساختی پیچیده، بدون همدلی و همکاری صمیمانه بین ما امکان‌پذیر نبوده و نخواهد بود.

ما باور داریم که با تمرکز بر روی اصول مهم پیش‌گفته، همچنان در صنعت کشور و اجرای پروژه‌های بزرگ، در زمره شرکت‌های مطرح و پیشرو باقی خواهیم ماند و آماده‌ایم ضمن رعایت اصول و استانداردهای علمی و مهندسی و فراتر از آن، با همکاری بهترین مهندسین مشاور و پیمانکاران، امکان ارائه و انجام هرگونه خدمات مشاوره، طراحی، اجرا، نظارت، سرمایه‌گذاری و یا مشارکت را به‌منظور برآورده ساختن انتظارات و نیازهای کارفرمایان محترم، فراهم آوریم.

محسن سعادت‌منش
مدیرعامل هلدینگ صنعتی «اسرار پویای شرق»